Sektörde   9  Yıllık deneyimi sürekli yenilikçi anlayışı ile birleştirene    Çelkon Makine  sizler için en hızlıyı , en kaliteliyi üretmek üzere  çalışıyor . Fark yaratmak , bir adım önde olmak  ve  ülkesi adına değerli   olmak  için  tüm takım arkadaşlarımız  sürekli eğitimler  almakta , teknoloji ve fuarlar sürekli takip edilmektedir.

 

Müşteri talepleri sürekli takip edilmekte ve yenilikçi anlayışımızı müşterilerimizin talepleri belirlemektedir. Çok hızlı  ve pratik monte  edilen  aparatlarımız ile sektördeki haklı ve saygın yerimizi korumaktayız. Dış müdahaleler haricinde ürünlerimizin 2 yıl sorgusuz arkasındayız. Ürünlerimiz patentimiz ile koruma altındadır. Aparatlarımızın  kilitlenme süresi 5  saniyedir. Gövde tamamen çelik ETİAL 160 Alüminyum malzemeden yapılan ürünlerimiz ülkemizin her yerinde kullanılmaktadır.

 

Ülkesinin enerjisinin en önemli değer olduğunu bilen saygın belediye ve kurumların çalıştığı ÇELKON ile  çalışmak , tanışmak ve uzun soluklu dostluk başlatmak isterseniz size  hizmet üretmek ve sonuç odaklı kaliteli işler üretmek bizim için zevk olacaktır.